Όλα στο βωμό της επικοινωνίας. Μηδέν σοβαρότητα, μηδέν αποτελεσματικότητα.
Στην προσπάθειά τους να χειριστούν επικοινωνιακά – γιατί μόνο αυτό μπορούν να κάνουν – την λαίλαπα που έπληξε και τις ένοπλες δυνάμεις στην Αγχίαλο, έδωσαν στη δημοσιότητα φωτογραφία του Νίκου Χαρδαλιά να αγναντεύει ένα γράφημα με την ένδειξη, «απόρρητο»!
![](https://www.newsbreak.gr/wp-content/uploads/2023/07/IMG_3561.jpeg)
Εντέλει, είναι απείρως προτιμότερο να πηγαίνουν οι υπουργοί για μπάνια…
![](https://www.newsbreak.gr/wp-content/uploads/2023/07/IMG_3560.jpeg)