Λίγες ημέρες πριν την αναχώρησή της για το Μάλμε της Σουηδίας, η Μαρίνα Σάττι βρέθηκε σε αποχαιρετιστήριο πάρτι που διοργανώθηκε από το Eurojackpot, τον χορηγό της ελληνικής αποστολής, σε κατάστημα ΟΠΑΠ της Βούλας.
![](https://www.newsbreak.gr/wp-content/uploads/2024/04/opap260441.jpg)
![](https://www.newsbreak.gr/wp-content/uploads/2024/04/opap260442.jpg)
![](https://www.newsbreak.gr/wp-content/uploads/2024/04/opap260443.jpg)
Η δημοφιλής τραγουδίστρια φωτογραφήθηκε και συζήτησε με τους fans, «τσούγκρισε» πασχαλινά αυγά, ενώ την περίμενε και μια μεγάλη έκπληξη. Στον ειδικά διαμορφωμένο χώρο υπήρχε ένας «τοίχος ευχών», όπου o κόσμος της άφησε τα μηνύματά του και της ευχήθηκε «καλή επιτυχία» στο μουσικό ταξίδι της.
![](https://www.newsbreak.gr/wp-content/uploads/2024/04/opap260444.jpg)
![](https://www.newsbreak.gr/wp-content/uploads/2024/04/opap260445.jpg)
![](https://www.newsbreak.gr/wp-content/uploads/2024/04/opap260446.jpg)
Με εμφανή συγκίνηση, η τραγουδίστρια διάβασε τις ευχές, αφήνοντας παράλληλα και τη δική της, ενόψει του ευρωπαϊκού διαγωνισμού τραγουδιού.
![](https://www.newsbreak.gr/wp-content/uploads/2024/04/opap260447.jpg)
Δείτε το βίντεο εδώ: