Εξαιτίας της γάγγραινας του γουοκισμού που μολύνει τις κοινωνίες μας, στον τελικό της γυναικείας πυγμαχίας θα βρεθούν αντιμέτωποι 2 βιολογικοί άνδρες που έχουν αποκλείσει όλες τις γυναίκες!
Η Ιμάν Κελίφ θα αντιμετωπίσει την Λιν Γιου Τινγκ, που η Διεθνής Ομοσπονδία Πυγμαχίας έχει απομακρύνει απ όλες τις διοργανώσεις της για να προστατεύσει τις γυναίκες πυγμάχους. Η ΙΒΑ, με ανακοίνωση της καταδίκασε τη Διεθνή Ολυμπιακή Επιτροπή όσο και την Παγκόσμια Πυγμαχία (World Boxing) επειδή επιτρέπουν σε μη επιλέξιμους αθλητές να αγωνίζονται
Η ΙΒΑ, ανακοίνωσε επίσης πως θα δώσει στην Ιταλίδα Αντζελα Καρίνι, χρηματικό έπαθλο 50.000 δολαρίων, παρά το γεγονός ότι έχασε μέσα σε 46 δευτερόλεπτα τον αγώνα από την/τον Ιμάν Κελίφ, στους ημιτελικούς της πυγμαχίας στους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού.
Ο απόλυτος δημόσιος εξευτελισμός ,παρακολουθήσαμε όλοι μας με τις ευλογίες της Ολυμπιακής ( εμετικής) επιτροπής τον δημόσιο ξυλοδαρμό μιας γυναίκας από άνδρα ! Εύγε και εις ανώτερα !
Μια αηδιαστικά ερμαφρόδιτη διοργάνωση. Παρακμή, σήψη και αποθέωση της παράνοιας. Ξύνουμε τον πάτο μιας σάπιας δυτικής κοινωνίας λίγο πριν την τιμωρία μας με τον Γ παγκόσμιο πόλεμο. Ο θεός να βάλει το χέρι του.
Ο Αλαχ!
Γέμισε ο κόσμος ψυχασθενείς οι οποίοι χαίρουν της προστασίας και υποστήριξης των εμπνευστών της γουόκ ατζέντας. Η κοινωνία πήρε την κατιούσα…