Τα Χριστούγεννα είναι εδώ και το κλίμα δεν άφησε ανεπηρέαστη ούτε την ποδοσφαιρική ομάδα του ΠΑΟΚ.
Μάλιστα, οι άνθρωποι του «δικεφάλου του Βορρά» έβαλαν τα γιορτινά τους και μέσω του PAOK TV ετοίμασαν μία μίνι ταινία στα πρότυπα της γνωστής και δημοφιλούς ταινίας «Home Alone».
Δείτε επίσης: Χριστουγεννιάτικο ΟΠΑΠ Game Time με Boxing Day
Σε πρωταγωνιστικό ρόλο βρέθηκε ο άσος του ΠΑΟΚ, Δημήτρης Πέλκας, που απέσπασε τα καλύτερα σχόλια για την ερμηνεία του.
«Για μόνος στο σπίτι ξεκινήσαμε, μόνος στην κορυφή μας προέκυψε! Καλά Χριστούγεννα με υγεία και ό,τι καλύτερο για όλο τον κόσμο», ήταν το σχόλιο της ΠΑΕ ΠΑΟΚ.