Η Ελληνική Δικαιοσύνη σύμφωνα με την επίσημη ανακοίνωση της εισαγγελέως του Αρείου Πάγου κ. Αδειλίνη, έπειτα από πολύμηνη έρευνα κατέληξε στο συμπέρασμα ότι δεν υπήρξε κυβερνητική εμπλοκή στην πολύκροτη υπόθεση των υποκλοπών.
Συγκεκριμένα, η δικαιοσύνη απεφάνθη ότι τα 27 άτομα που παρακολουθήθηκαν ταυτόχρονα από την ΕΥΠ και το Predator δεν αποδεικνύουν σύνδεση της πολιτικής εξουσίας με το παράνομο λογισμικό, αλλά σύμπτωση.
Εσείς τι πιστεύετε;
Όποια πέτρα και αν σηκώσεις ΑΔΕΙΛΕΙΝΗ ΒΛΕΠΕΙΣ!!!
Σίγουρα πήγε πρώτα στον Ιερώνυμο πριν ανακοινώσει την σοφή της απόφαση!!! Της έστειλε το Άγιο φως, που την φώτισε και έβγαλε μια πολύ λογική απόφαση!!! ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΠΟΥ ΣΥΜΠΙΠΤΟΥΝ 27 ΠΕΡΠΤΩΣΕΙΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΩΝ ΣΥΓΧΡΟΝΩΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ!!!!! Εννοώ ΕΥΠ και Predator. Η καημένη δεν κοιμήθηκε όλη νύχτα για να φιλοσοφισει τέτοια απόφαση. ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΙΚΑΣΤΕΣ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑΝ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΚΑΙ ΖΗΤΟΥΝ ΤΟΝ ΣΕΒΑΣΜΟ ΜΑΣ? ΟΧΙ ΠΟΤΕ, ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΣΕΒΟΝΤΑΙ!