Μόνο στην μπανανία όπου τα κυβερνητικά ΜΜΕ συντηρούνται από την λίστα Πέτσα, και βαφτίζουν Μωυσή τον Μητσοτάκη, μπορείς να δεις τον Μπάιντεν να αναγράφεται ως υποψήφιος των ρεπουμπλικάνων!
![](https://www.newsbreak.gr/wp-content/uploads/2020/11/F02027EE-6ECA-494E-9FC8-586FB29BF785-1024x732.jpeg)
Αλλά τι σημασία έχει; Και την Χιονάτη να ανέφεραν ως αντιπρόεδρο του Μπάιντεν, δεν θα άλλαζε τίποτα. Άλλωστε η δημοσιογραφία στα συστημικά μέσα έχει πεθάνει προ πολλού. Τα συμφέροντα του αφεντικού να εξυπηρετούνται, να ανεβοκατεβάζουν τις κυβερνήσεις βάσει των επιχειρηματικών τους προτιμήσεων ή του ξεκαθαρίσματος των δικαστικών τους υποθέσεων και ποιος νοιάζεται για τη δημοσιογραφία;